text.skipToContent text.skipToNavigation
KELLY WINTER ST 205/65 R15 94TIDEK000032527
Нашата најниска цена
2.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:94T
Тип на производ Автомобилски гуми