text.skipToContent text.skipToNavigation
KELLY WINTER ST 215/55 R16 93HIDEK000032534
Нашата најниска цена
2.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:93H
Тип на производ Автомобилски гуми