text.skipToContent text.skipToNavigation
KINGSTAR SW40 - 165/70 R14 81TIDMK-10507
Нашата најниска цена
2.900,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kingstar гумите ви овозможуваат контрола, потпора и најсигурно искуство при возењето. Од редовното градско возење па се до спортското возење, гумите BFGoodrich се приспособуваат на сите видови на возила.
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 81
Тип на возила Лично возило
Бренд Kingstar
Тип на производ Автомобилски гуми