text.skipToContent text.skipToNavigation
KORMORAN Snowpro B2 165/70 R13IDEK000025286
Нашата најниска цена
1.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kormoran како нов член на групацијата Michelin ви овозможува зимски пневматици со високи перформанси, по пристапни цени и одличен квалитет.
Тип на производ Автомобилски гуми