text.skipToContent text.skipToNavigation
Kelly Tires KELLY ST2 155/65 R13 73TIDMK-39361
2.680,00 ден
Нашата најниска цена
2.010,00 ден

Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear.


Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear.


Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.


Image

Сезона Летна
Ширина 155mm
Висина 65
Дијаметар 13
Индекс на носивост 73
Тип на возила Лично возило
Бренд Kelly tires
Тип на производ Автомобилски гуми