text.skipToContent text.skipToNavigation
Kleber 235/45 R17 97V EXTRA LOAD TL KRISALP HP2 KL.IDMK-14855
Нашата најниска цена
10.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kleber 235/45 R17 97V EXTRA LOAD TL KRISALP HP2 KL.
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на брзина V
Тип на возила Лично возило
Бренд Kleber
Тип на производ Автомобилски гуми