text.skipToContent text.skipToNavigation
Kleber DYNAXER HP3 215/55 R17 94WIDMK-43544
Нашата најниска цена
8.030,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: KLEBER
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 55
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 94W
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 55
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Kleber
Тип на производ Автомобилски гуми