text.skipToContent text.skipToNavigation
LAUFENN S FIT EQ 235/60 R18 107VIDMK-44666
Нашата најниска цена
6.590,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: LAUFENN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 235
Висина: 60
Дијаметар: 18
Брзински и тежински индекс: 107T
Сезона Летна
Ширина 235mm
Висина 60
Дијаметар 18
Индекс на брзина T
Тип на возила 4x4
Бренд Laufenn
Тип на производ Автомобилски гуми