text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP16 Stella 2 185/65 R14 86TIDMK-44371
3.300,00 ден
Нашата најниска цена
2.310,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2019

Производител: MATADOR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 185
Висина: 65
Дијаметар: 14
Индекс на носивост и брзина: 86T
Сезона Летна
Ширина 185mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 86
Тип на возила Лично возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми