text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP330 All Season 225/65 R16 112/110RIDMK-44523
Нашата најниска цена
5.580,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MATADOR
Сезона: Сите сезони
Вид на возило: Комби
Ширина: 225
Висина: 65
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 112/110R
Сезона Целогодишни
Ширина 225mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 112
Тип на возила Комби возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми