text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP47 Hectorra 3 XL 215/50 R17 95WIDMK-44433
5.620,00 ден
Нашата најниска цена
3.934,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2019

Производител: MATADOR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 50
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 95W
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми