text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP530 Sibir Snow Van 215/75 R16C 113RIDMK-20793
Нашата најниска цена
8.260,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 113
Тип на возила Комби возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми