text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP54 Sibir Snow 165/70 R13 79TIDMK-20741
Нашата најниска цена
2.740,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 79
Тип на возила Лично возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми