text.skipToContent text.skipToNavigation
MENTOR 185/60 R14 82T M200IDMK-15850
Нашата најниска цена
2.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 60
Дијаметар 14
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Mentor
Тип на производ Автомобилски гуми