text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN 195/65R16C 104/102R AGILIS ALPINIDMK-13665
Нашата најниска цена
33.889,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MICHELIN 195/65R16C 104/102R AGILIS ALPIN
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на брзина S
Тип на возила Комби возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми