text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN AGILIS+ GRNX 215/75 R16C 116/114RIDMK-41346
Нашата најниска цена
9.649,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 215
Висина: 75
Дијаметар: 16C
Индекс на носивост и брзина: 116/114R
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 116
Тип на возила Комби возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми