text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN AGILIS+ GRNX 225/70 R15C 112/110SIDMK-41321
Нашата најниска цена
7.369,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 225
Висина: 70
Дијаметар: 15C
Индекс на носивост и брзина: 112/110S
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 70
Дијаметар 15
Индекс на носивост 112
Тип на возила Комби возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми