text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN ENERGY SAVER+ 215/60 R16 95HIDMK-40618
Нашата најниска цена
8.169,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 60
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 95H
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми