text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN LATITUDE SPORT 275/50 R20 109WIDMK-41263
Нашата најниска цена
22.179,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 275
Висина: 50
Дијаметар: 20
Индекс на носивост и брзина: 109W
Сезона Летна
Ширина 275mm
Висина 50
Дијаметар 20
Индекс на носивост 109
Тип на возила 4x4
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми