text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN LATITUDE SPORT 3 315/35 R20 110WXLIDMK-41288
Нашата најниска цена
24.059,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 315
Висина: 35
Дијаметар: 20
Индекс на носивост и брзина: 110WXL
Сезона Летна
Ширина 315mm
Висина 35
Дијаметар 20
Индекс на носивост 110
Тип на возила 4x4
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми