text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN LATITUDE TOURHP 275/70 R16 114HIDMK-41087
Нашата најниска цена
10.769,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 275
Висина: 70
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 114H
Сезона Летна
Ширина 275mm
Висина 70
Дијаметар 16
Индекс на носивост 114
Тип на возила 4x4
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми