text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN LATITUDECROSS 255/65 R17 114HXLIDMK-41137
Нашата најниска цена
11.219,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 255
Висина: 65
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 114HXL
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 65
Дијаметар 17
Индекс на носивост 114
Тип на возила 4x4
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми