text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN LATITUDECROSS 255/70 R16 115HXLIDMK-41078
Нашата најниска цена
10.059,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 255
Висина: 70
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 115HXL
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 70
Дијаметар 16
Индекс на носивост 115
Тип на возила 4x4
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми