text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN LATITUDECROSS 265/70 R15 116HXLIDMK-41029
Нашата најниска цена
9.289,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 265
Висина: 70
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 116HXL
Сезона Летна
Ширина 265mm
Висина 70
Дијаметар 15
Индекс на носивост 116
Тип на возила 4x4
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми