text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN PILOT SPORT 3 245/40 R19 98YIDMK-40932
Нашата најниска цена
15.079,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 245
Висина: 40
Дијаметар: 19
Индекс на носивост и брзина: 98Y
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 40
Дијаметар 19
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми