text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN PILOT SUPERSPORT 225/40 R19 93YXLIDMK-40925
Нашата најниска цена
17.289,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 40
Дијаметар: 19
Индекс на носивост и брзина: 93YXL
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 40
Дијаметар 19
Индекс на носивост 93
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми