text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN PRIMACY 3 225/50 R17 94WIDMK-40762
Нашата најниска цена
12.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 50
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 94W
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми