text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG AS-1 145/65 R15 72VIDMK-40508
Нашата најниска цена
2.609,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 145
Висина: 65
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 72V
Сезона Летна
Ширина 145mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 72
Тип на возила Лично возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми