text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG AS-1 155/60 R15 74VIDMK-40550
Нашата најниска цена
2.649,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 155
Висина: 60
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 74V
Сезона Летна
Ширина 155mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 74
Тип на возила Лично возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми