text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG CW-20 195/60 R16C 99/97HIDMK-41374
Нашата најниска цена
3.909,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 195
Висина: 60
Дијаметар: 16C
Индекс на носивост и брзина: 99/97H
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 99
Тип на возила Комби возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми