text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG NS-20 245/35 R20 95YXLIDMK-40988
Нашата најниска цена
7.849,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 245
Висина: 35
Дијаметар: 20
Индекс на носивост и брзина: 95YXL
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 35
Дијаметар 20
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми