text.skipToContent text.skipToNavigation
NOKIAN 225/55R17 101V WR A3 XLIDMK-13236
Нашата најниска цена
11.378,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

NOKIAN 225/55R17 101V WR A3 XL
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 55
Дијаметар 17
Индекс на носивост 101
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми