text.skipToContent text.skipToNavigation
NOKIAN 225/55R17 97H WR A3 Run FlatIDMK-13237
Нашата најниска цена
17.220,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

NOKIAN 225/55R17 97H WR A3 Run Flat
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 55
Дијаметар 17
Индекс на носивост 97
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми