text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian Tyres Nokian Line 195/55 R16 87HIDMK-38686
Нашата најниска цена
5.669,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:NOKIAN
Сезона:Летна
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:87H
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 87
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми