text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian Tyres Nokian Line 205/60 R15 91HIDMK-38685
Нашата најниска цена
4.469,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:NOKIAN
Сезона:Летна
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми