text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian Tyres Nokian Line SUV 235/70 R16 106HIDMK-38688
Нашата најниска цена
7.159,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:NOKIAN
Сезона:Летна
Вид на возило:4X4
Ширина:235
Висина:70
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:106H
Сезона Летна
Ширина 235mm
Висина 70
Дијаметар 16
Индекс на носивост 106
Тип на возила 4x4
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми