text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian Tyres Nokian cLine VAN 205/75 R16C 113/111SIDMK-43927
9.651,00 ден
Нашата најниска цена
6.756,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

Производител: NOKIAN
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 205
Висина: 75
Дијаметар: 16C
Индекс на носивост и брзина: 113/111S
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 113
Тип на возила Комби возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми