text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian Tyres Nokian cLine VAN 215/75 R16C 116/114SIDMK-43928
11.084,00 ден
Нашата најниска цена
7.759,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2019

Производител: NOKIAN
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 215
Висина: 75
Дијаметар: 16C
Индекс на носивост и брзина: 116/114S
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 116
Тип на возила Комби возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми