text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian i3 165/70 R14 81TIDMK-17795
Нашата најниска цена
3.831,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 165mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 81
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми