text.skipToContent text.skipToNavigation
PIRELLI NEROgt 205/45 R17 88VXLIDMK-40769
Нашата најниска цена
7.879,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: PIRELLI
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 45
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 88VXL
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми