text.skipToContent text.skipToNavigation
PIRELLI P ZERO / NEROgt 225/40 R18 92YXLIDMK-40873
Нашата најниска цена
8.299,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: PIRELLI
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 40
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 92YXL
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 40
Дијаметар 18
Индекс на носивост 92
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми