text.skipToContent text.skipToNavigation
PIRELLI P ZERO ROF 275/40 R19 101YIDMK-40941
Нашата најниска цена
19.129,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: PIRELLI
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 275
Висина: 40
Дијаметар: 19
Индекс на носивост и брзина: 101Y
Сезона Летна
Ширина 275mm
Висина 40
Дијаметар 19
Индекс на носивост 101
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми