text.skipToContent text.skipToNavigation
PIRELLI P7CINTURATO ROF 225/50 R18 95WIDMK-40834
Нашата најниска цена
15.709,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: PIRELLI
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 50
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 95W
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 50
Дијаметар 18
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми