text.skipToContent text.skipToNavigation
PIRELLI ROSSO (MO) - 275/35 R18 95YIDMK-12227
Нашата најниска цена
17.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 275mm
Висина 35
Дијаметар 18
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми