text.skipToContent text.skipToNavigation
PIRELLI S-ICE (MO) - 265/55 R19 109V XLIDMK-10959
Нашата најниска цена
25.750,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Pirelli гумите функционираат перфектно во умерените временски услови. Нивните својства на тракција се извонредни во услови на суво и влажно време и истовремено допринесуваат до економично и удобно возење
Сезона Зимска
Ширина 265mm
Висина 55
Дијаметар 19
Индекс на носивост 109
Тип на возила 4x4
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми