text.skipToContent text.skipToNavigation
Pirelli P ZERO™ NERO™ GT 255/35 R18 94YIDMK-44139
Нашата најниска цена
11.240,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: PIRELLI
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 255
Висина: 35
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 94Y
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 35
Дијаметар 18
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми