text.skipToContent text.skipToNavigation
Riken ROAD PERFORMANCE 205/60R16 92HIDEK000207039
4.558,00 ден
Нашата најниска цена
2.963,00 ден
Riken Tires-произведени во Србија, во актуелната понуда од сезоната. Квалитет кој е произведен во Европа за супер цена! Задоволително се однесуваат на влажен коловоз и релативно долг век на траење.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Riken Tires-произведени во Србија, во актуелната понуда од сезоната. Квалитет кој е произведен во Европа за супер цена! Задоволително се однесуваат на влажен коловоз и релативно долг век на траење.
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 16
Бренд Riken