text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 185R14C 102/100Q TRENTA MSIDEK000079558
6.300,00 ден
Нашата најниска цена
4.410,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:185
Дијаметар:14C
Индекс на носивост и брзина:102/100Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:185
Дијаметар:14C
Индекс на носивост и брзина:102/100Q
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Дијаметар 14
Индекс на носивост 102/100
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava