text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 195/65R16C 104/102R TRENTA MSIDEK000079435
8.100,00 ден
Нашата најниска цена
5.670,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:104/102R

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:104/102R
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 104/102
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava