text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 195/70R15C 104/102Q TRENTA MSIDEK000079440
7.000,00 ден
Нашата најниска цена
4.900,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:195
Висина:70
Дијаметар:15C
Индекс на носивост и брзина:104/102Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:195
Висина:70
Дијаметар:15C
Индекс на носивост и брзина:104/102Q
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 70
Дијаметар 15
Индекс на носивост 104/102
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava